Makura

Představujeme Vám zbrusu nové dřevěné stavebnice a hračky MAKURA. Při jejich výrobě dodržujeme zásady, které pro nás mají velkou hodnotu a díky kterým naše zákazníky chceme přiblížit více přírodě.
  • Jsou vyrobeny z kvalitního bukového dřeva, které vyniká svou kvalitou a odolností, a tak vydrží i několik generací.
  • V každé z našich sad stavebnic najdete i 2 semínka buku, které můžete společně s dětmi zasadit, a tak nám pomůžete dávat přírodě víc, než jsme si z ní vzali.
  • Na všechny stavebnice, hry a hračky MAKURA dáváme doživotní záruku.
  • Výroba je ryze česká a ruční a to chceme zachovat i do budoucna. Líbí se nám do našich stavebnic předávat něco z nás a z našich srdcí. Vždyť jsou určené především pro děti, a tak naše stavebnice mohou být jedny z prvních hraček, se kterými se děti dostanou do styku a mohou formovat jejich další vývoj i postoje, tak proč by je měl vyrábět nějaký automatizovaný stroj bez duše.
  • Samotné stavebnice jsou bez jakéhokoli povrchového ošetření, jsou pouze dohladka obroušeny. Záměrem je, aby byli děti v co nejbližším kontaktu se samotným dřevem. Aby měli možnost cítit, jak dřevo voní, vidět a při dotyku vnímat jeho strukturu.
Naše stavebnice MAKURA zabaví děti činností, která přirozeně rozvíjí logické a abstraktní myšlení, jemnou motoriku, tvořivost, kreativitu, prostorovou orientaci a fantazii. Díky velké variabilitě a originálnímu systému skládání stavebnic, může být hra každý den úplně nové dobrodružství. Sady jednotlivých stavebnic lze spolu navzájem kombinovat a tím stavby neustále rozšiřovat.

U nás dřevo pořád ještě znamená dřevo, protože nám není jedno, s čím si děti hrají.


 

Nejprodávanější produkty

5 729,00 Kč 4 734,71 Kč bez DPH
Dřevená stavebnice Godi, 96 dílů

Dřevená stavebnice Godi, 96 dílů

Godi je jednoduchá stavebnice z buku. Tvoří ji velké zaoblené kostky s dřevěnými špunty, ze kterých jdou stavět opravdu velké věci.

3 469,00 Kč 2 866,94 Kč bez DPH
Společenská hra - PIPOLO

Společenská hra - PIPOLO

Hra je ideálně určena pro 2-5 hráčů.

2 039,00 Kč 1 685,12 Kč bez DPH
Dřevěná stavebnice Buko - Velká startovací sada, 191 dílů

Dřevěná stavebnice Buko - Velká startovací sada, 191 dílů

Velká startovací sada dává Vašim dětem možnost rozvíjet si fantazii a kreativitu při budování staveb všeho druhu. Obsahuje 191 stavebních dílků, ze kterých mají děti možnost postavit metrovou věž, ...

Upřesnit výběr
Skrýt filtr