Tiskopisy, výkazy a formuláře pro konzervatoře

Široká nabídka tiskopisů pro konzervatoře. Najdete zde všechny potřebné tiskopisy. Vybírejte diplom absolventa, knihu úrazů, ročníkové vysvědčení, ročníkové knihy a další tiskopisy v nabídce.

Jedinečná struktura i povrch certifikovaného ceninového papíru dělá z vysvědčení od společnosti SEVT artikl, který nikdo jiný nenapodobí. Je to naše vlajková loď, na kterou jsme desítky let pyšní a neustále papír inovujeme dle nejnovějších tiskových technologií. Navíc jako jediní v České republice garantujeme životnost vysvědčení nejméně 50 let.
 
Vysvědčení SEVT umožňuje komfortní tisk na inkoustových i laserových tiskárnách. Poskytujeme prozákaznický přístup, kdy spolupracujeme s pedagogy a dokážeme také tisknout vysvědčení na míru dle individuální potřeb našich zákazníků. Vysvědčení jsou vždy aktuální a v souladu s platnými vyhláškami MŠMT.

Na naše vysvědčení se vyvíjí software od renomovaných společností. Pro bezproblémový tisk doporučujeme tyto informační systémy a software:
 

Nejprodávanější produkty

69,00 Kč 57,02 Kč bez DPH
Kniha úrazů

Kniha úrazů

Tiskopis pro školy - Domovy mládeže, Dvojjazyčná gymnázia, Jazykové, Konzervatoře, Mateřské, Střední, VOŠ, Základní, ZUŠ

25,00 Kč 20,66 Kč bez DPH
Diplom absolventa konzervatoře pro tisk QR kódu

Diplom absolventa konzervatoře pro tisk QR kódu

Diplom absolventa konzervatoře podle vyhlášky 3/ 2015 Sb., podoba zůstává. Diplom je stále platný.

29,00 Kč 23,97 Kč bez DPH
Vysvědčení o absolutoriu v konzervatoři zahrnující zkoušku z cizího jazyka, QR kód

Vysvědčení o absolutoriu v konzervatoři zahrnující zkoušku z cizího jazyka, QR kód

Vysvědčení o absolutoriu v konzervatoři - 4 str., podle vyhlášky 300/ 2018 Sb.

Upřesnit výběr
Skrýt filtr