MAGFORMERS

 

Stavebnice Magformers je fenomenální kreativní magnetická stavebnice, která nabízí dětem ideální využití volného času a zároveň podvědomě přibližuje základy geometrie a prostorové představivosti formou zábavné hry.

Princip je jednoduchý. Hrany dílků jsou vybaveny magnety, které spolu tvoří dočasné spoje. Díky nim lze stavět klasická matematická tělesa (mnohostěny, válce, kužely), ale i složité prostorové obrazce i celá města. S pomocí funkčních doplňků postavíte auta, bagry, roboty, rakety i kosmické lodě či pohádkové zámky a paláce. Dívky s oblibou tvoří šperky či nábytek, lunaparky, ornamenty a veselá zvířátka. Z jediného balení postavíte snadno a rychle tisíce různých modelů. Děti rychle objevují novátorská konstrukční řešení, neboť spojování dílků je otázkou pár vteřin.

Rozměry dílků a vhodně volené tvary zajišťují maximální bezpečnost. Použité materiály splňují nejpřísnější hygienická a zdravotní kritéria. Dílky jsou dostatečně velké, nelze je polknout, jsou prakticky nerozbitné a přitom snadno uchopitelné i pro děti mladší 2 let. Magformers se stal za pouhé 3 roky nejoblíbenější hračkou v mateřských školách i mnoha domácnostech.

Stavebnice Magformers byl oceněny prestižním titulem „Hračka roku", který uděluje porota z řad pedagogů a výtvarníků. MAGFORMERS lze kombinovat i se známou stavebnicí GEOMAG.
 

Nejprodávanější produkty

239,00 Kč 197,52 Kč bez DPH
Magformers  kolečka - 2 páry

Magformers kolečka - 2 páry

Populární magnetická stavebnice umožňující tvořit krásné 3D objekty.

1 390,00 Kč 1 148,76 Kč bez DPH
Magformers Primo box

Magformers Primo box

Box obsahuje magnetické dílky a plastové nástavce, které skýtají magnetickým dílkům stabilitu.

2 590,00 Kč 2 140,50 Kč bez DPH
Magformers 62

Magformers 62

Základní sada v boxu obsahuje 3 geometrické tvary.

Upřesnit výběr
Skrýt filtr