BAAGLŠkolní kolekce BAAGL 2020 splňují i ty nejnáročnější požadavky moderní rodiny. Jde o moderní a novou značku české společnosti Presco Group, která reflektuje všechny prvky, které v SEVTu u batohů a aktovek vyžadujeme.

Co batohy BAAGL umí:
 
Roste společně s dětmi
Díky speciálnímu modernímu systému nastavitelných ramenních popruhů lze jednoduše přizpůsobit výšku zad dětem různého věku a postavy. Batoh tak může růst společně s dětmi a vždy jim skvěle sedí.
 
Pečuje o zdravá záda
Kvalitně zpracovaná ergonomická záda batohu ve spojení se systémem nastavitelných ramenních popruhů zaručují tu nejmenší možnou zátěž na zádech dětí.
 
Rozený ochránce
Batohy BAAGL chrání děti i jejich věci. Zatím co série reflexních prvků zajišťuje skvělou viditelnost batohu ze všech úhlů, voděodolné materiály ve spojení s lepeným systémem zipů se starají o to, aby se k učebnicím či svačině nedostal žádný nechtěný živel.
 
Překvapí vychytávkami
Doplňky a detaily dělí průměrné batohy od těch skvělých a u batohů BAAGL jich naleznete opravdu hodně. Chytře řešené rozložení kapes napomáhá lepší organizaci batohu a šetří tak dětem čas během školních přestávek. Plochá kapsa studentského batohu s bočním přístupem pojme až 15palcový notebook.
 
Další přednosti:
Lehká konstrukce, nosnost až 7 kg, český design, lepený zip na přední kapse

 
Upřesnit výběr
Skrýt filtr