Tiskopisy pro jazykové školy

Vyberte si z široké nabídky formulářů a tiskopisů pro jazykové školy. Najdete u nás například:

  • Osvědčení znalosti ČJ pro účely získání povolení k trvalému pobytu na území ČR
  • Třídní kniha pro jazykové školy
  • Pozvání k ústní části státní jazykové zkoušky
  • Osvědčení z kursu pro jazykové školy

Jedinečná struktura i povrch certifikovaného ceninového papíru dělá z vysvědčení od společnosti SEVT artikl, který nikdo jiný nenapodobí. Je to naše vlajková loď, na kterou jsme desítky let pyšní a neustále papír inovujeme dle nejnovějších tiskových technologií. Navíc jako jediní v České republice garantujeme životnost vysvědčení nejméně 50 let.
 
Vysvědčení SEVT umožňuje komfortní tisk na inkoustových i laserových tiskárnách. Poskytujeme prozákaznický přístup, kdy spolupracujeme s pedagogy a dokážeme také tisknout vysvědčení na míru dle individuálních potřeb našich zákazníků. Vysvědčení jsou vždy aktuální a v souladu s platnými vyhláškami MŠMT.

Na naše vysvědčení se vyvíjí software od renomovaných společností. Pro bezproblémový tisk doporučujeme tyto informační systémy a software:

Program pro školní administrativu Bakaláři
Školní informační systém Škola OnLine
Program pro školní administrativu Klasifikace
Informační systém základních uměleckých škol iZUŠ
Informační systém iŠkola
 
Vysvědčení SEVT umožňuje komfortní tisk na inkoustových i laserových tiskárnách. Poskytujeme prozákaznický přístup, kdy spolupracujeme s pedagogy a dokážeme také tisknout vysvědčení na míru dle individuální potřeb našich zákazníků. Vysvědčení jsou vždy aktuální a v souladu s platnými vyhláškami MŠMT.

Na naše vysvědčení se vyvíjí software od renomovaných společností. Pro bezproblémový tisk doporučujeme tyto informační systémy a software:
 

Nejprodávanější produkty

15,00 Kč 12,40 Kč bez DPH
Osvědčení o znalosti ČJ pro účely získání povolení k trvalému pobytu na území ČR - A1

Osvědčení o znalosti ČJ pro účely získání povolení k trvalému pobytu na území ČR - A1

Nařízení vlády ze dne 18. ledna č. 31/2016 Sb. o prokazování znalosti českého jazyka pro účely získání povolení k trvalému pobytu. Nabyde účinnosti dne 29.1. 2016.

15,00 Kč 12,40 Kč bez DPH
Osvědčení o znalosti ČJ pro účely získání povolení k trvalému pobytu na území ČR -  A2

Osvědčení o znalosti ČJ pro účely získání povolení k trvalému pobytu na území ČR - A2

Nařízení vlády ze dne 19. dubna č. 199/ 2021 Sb. o prokazování znalosti českého jazyka pro účely získání povolení k trvalému pobytu, kterým se mení nařízení vlády č. 31/2016 Sb. Platné od 1.9.2021.

69,00 Kč 57,02 Kč bez DPH
Kniha úrazů

Kniha úrazů

Tiskopis pro školy - Domovy mládeže, Dvojjazyčná gymnázia, Jazykové, Konzervatoře, Mateřské, Střední, VOŠ, Základní, ZUŠ

Upřesnit výběr
Skrýt filtr