Články

11.8.2016

Velká soutěž s JOVI pro školy a školky

Velká soutěž s JOVI pro školy a školky


 
Startuje velká soutěž se značkou výtvarných potřeb JOVI. Může se do ní zapojit každá mateřská školka a základní škola.

A nezapomeňte, že do 30.9.2016 máte veškeré výtvarné potřeby značky JOVI s 20 % slevou. Exlusivně pouze u nás. 

25.7.2016

Knižní okénko

Vážení čtenáři,
děkujeme Vám, že jste se zapojili do Sevtího knižního okénka za měsíc červenec.

4.5.2016

Jak vybrat do školy ten správný školní sešit

Jak vybrat do školy ten správný školní sešit

Nedaří se Vám zorientovat v číselném označení sešitů, co které označení vlastně znamená? Nevadí. Pomůžeme Vám jednoduchým návodem, jak nad těmito zrádnými čísly jednou navždy vyzrát.


7.4.2016

11 her nejen se stavebnicí Magformers

 

13 her nejen se stavebnicí
Magformers


magformers stavebnice Pamatujetesi ještě na naši předvánoční soutěž? Její účastníci měli za úkol vymyslet hry a aktivity se stavebnicí Magformers. A vymysleli jste jich skutečně hodně :-) Pokud ještě stavebnici nemáte, nevadí, některé hry si určitě zahrajete i jinak.

My jsme je teď všechny znovu pročetli, zkusili a vybrali z nich několik, které si můžete zahrát doma nebo s dětmi ve školce. Některé jsme přidali taky sami. Většina her se hodí i pro děti od 2 let, zkrátka jakmile začnou poznávat okolí. Stavění z Magformers máme ověřené, že začíná aktivně bavit děti kolem 3 let.

31.3.2016

3 tipy na aktivity s barevným pískem

3 tipy na aktivity s barevným pískem


Znáte barevný písek? Máme ho k dispozici v sekci výtvarných potřeb nebo si ho můžete snadno vyrobit doma za pomoci temperových barev.
 

17.3.2016

5 tipů na zdobení velikonočních vajíček, které zvládnou i děti

5 tipů na zdobení velikonočních vajíček, které zvládnou i děti

predcevzeti Blíží se Velikonoce, tak jsme pro vás připravili pár jednoduchých návodů, jak si doma vyrobit velikonoční vejce. A nebudete potřebovat nic neobvyklého, většina nápadů je navíc vhodná i pro děti.


7.3.2016

Barvy, barvy, barvičky... aneb jak si hrát s nejmenšími dětmi

Barvy, barvy, barvičky... aneb jak si hrát s nejmenšími dětmi

Hrát si s dětmi neznamená jen stavět kostky, spojovat lego, chovat panenky a parkovat auta. Ukážeme vám, jak si můžete hrát s dětmi jinak. A dokonce tak, aby to bavilo i vás, dospěláky!


7.3.2016

Jak na enkaustiku

Jak na enkaustiku

Řekla bych, že v enkaustice platí, že „méně je někdy více”. Já sama jsem navštívila kurzy enkaustiky asi tři, ale mít možnost vrátit čas, spokojím se asi jen s jedním, pokud vůbec. Proč? Lepší je nechat své hlavě, ruce a srdci milion a jedna možností, než si nějaké z nich odříznout tím, že se to „dělá takhle”.


5.11.2015

5 skvělých a zdravých kuchařských knih, které byste si neměli nechat ujít

5 skvělých a zdravých kuchařských knih, které byste si neměli nechat ujít

V poslední době se stále víc lidí zaměřuje na to, co jí. Mnozí to dělají proto, že chtějí být štíhlejší, jiní se začínají stravovat jinak kvůli zdraví. Existuje spousta názorů na to, co je zdravé. Záleží na každém, čemu dá přednost. Všechno má svá pozitiva i negativa.

Připravili jsme pro vás výběr kuchařek, které vyšly v posledním roce a umisťují se vysoko v žebříčcích prodejů a oblíbenosti.