Články

23.3.2020

Duhové mandaly

Jednoduchý projekt pomocí razítek a akvarelové malby v podkladu, se kterým můžete vyhlížet na jaro.

17.3.2020

Pomůcka k zapamatování telefonních čísel tísňového volání

Zapamatovat si telefonní čísla tísňových linek je velice důležité nejen pro děti. Proto si vyrobíme hravou mnemotechnickou pomůcku, která nejen, že bude děti bavit, ale také pomůže k rychlejšímu osvojení důležitých telefonních čísel.

2.3.2020

Mandala s nažehlovacími obrázky

Velice oblíbený motiv mandal lze skombinovat s nažehlovacími obrázky a vytvořit tak na tričku originální motivy. Ukážeme si, jak jednodužše lze ozdobit obyčejné tričko.

2.3.2020

Postřehová dopravní hra

Ideální příležitost, jak si s dětmi procvičit dopravní značky, nabízejí ,,postřehové kartičky". Ukážeme si postup, jak si takovou to hru snadno vyrobit.

19.2.2020

Jarní dekorace

Samotvrdnoucí hmota Creall je příjemná a lehce zpracovatelná. Skvělá náhrada za tradiční přírodní materiály, bez nutnosti vypalování. Proto je tvoření s hmotou velmi jednoduché a zábavné.

18.2.2020

Jarní inspirace - hebké kuřátko

Kuřátka prostě k velikonocům patří, a když je navíc hebounké, tak radost z výroby bude dvojnásobná.

18.2.2020

Zdobení kraslic

Zdobení kraslic tepmerovou barvou PRIMO. Vysoká kvalita temperové barvy PRIMO umožní její použití i ke zdobení velikonočních vajíček a aplikace je velmi jednoduchá.

5.2.2020

Velikonoční zajíček na tašce

Velikonoční motivy se vyznačují krásnými jarními barvami a celkovou veselostí. Proto si vyrobíme motiv zajíčka na praktickou tašku.

13.1.2020

Inspirace na malování kraslic

Kdo by neměl rád Velikonoce a malování kraslic. Krásné a veselé barvy k jaru prostě patří, a proto pro Vás máme pár skvělých tipů, jak si malování barevných vajíček ještě více užít.

13.1.2020

Velikonoční vajíčka na sáčku

Velikonoce jsou dlouho očekávané svátky po dlouhé zimě. Proto si ukážeme jak si můžete stylově vyzdobit bavlněné sáčky.