Velký knižní čtvrtek 2018

Připravili jsme pro Vás patnáct nejzajímavějších knižních novinek v rámci akce Velký knižní čtvrtek. Všechny tyto tituly najdete na pultech od 18. října 2018.

Za zmínku určitě stojí čtvrtý díl mimořádně úspěšné série humoristických románů o ,,poslední aristokratce“ – Aristokratka a vlna zločinnosti na zámku kostka od skvělého autora Evžena Bočka.

Známá autorka Elena Ferrante přichází po napínavém bestselleru Geniální přítelkyně s další skvělou knihou - Tíživá láska. Hlavní hrdinka Deila se vrací do rodné Neapole, aby dala do pořádku záležitosti zesnulé matky Amalie. Autorka v próze tematizuje problematický vztah italských žen a jejich dcer, které musí ustupovat do pozadí před svými otci a bratry.

Úspěšná britská spisovatelka Sarah Pinborough má na svém kontě přes 20 knih různých žánrů. Její nová kniha Tiché lži Vás zcela jistě pohltí. Pavel Kosatík přichází s knihou Jiný TGM, ve které líčí prezidenta Masaryka jako ideového rváče na cestě za vizemi, o jejichž oprávněnosti není přesvědčen.

Pokud Vás více zajímá naše historie, můžeme Vám doporučit knihu Zdivočelé Sudety od autora Milana Jenčíka, jehož nový pohled na dramatický rok 1938 a bohatě ilustrovaná kniha přináší detailní popis tohoto bouřlivého roku.


 

Nejprodávanější produkty

209,00 Kč 190,00 Kč bez DPH
Aristokratka a vlna zločinnosti na zámku Kostka

Aristokratka a vlna zločinnosti na zámku Kostka

Po tragické smrti princezny Diany se ruší repríza rozverné historické revue s Helenkou Vondráčkovou a Heinrichem Himmlerem a na Kostce je vyhlášen smutek.

429,00 Kč 390,00 Kč bez DPH
Jiný TGM

Jiný TGM

Masarykův plastický obraz pojmenovává jeho imponující vlastnosti a polemicky se vyrovnává s jeho omyly.

679,00 Kč 617,27 Kč bez DPH
Vzduch je naše moře

Vzduch je naše moře

Historie českého a československého letectví v komiksu

Upřesnit výběr
Skrýt filtr