Všeobecná pravidla soutěží na SEVT.cz1.     Soutěž probíhá ve stanoveném termínu zadavatele. Do posledního dne tohoto termínu je možné odpovědět na soutěžní otázku, která je umístěna na soutěžní stránce webu sevt.cz. Odpovědi jsou zadávány do k tomu určenému poli „Odpověď“ na soutěžní stránce.

2.     Soutěžit mohou pouze návštěvníci webu SEVT.cz starší 18 let. Soutěže se nesmí zúčastnit členové a spolupracovníci společnosti SEVT a jejich rodinní příslušníci

3.     Do závěrečného slosování soutěže budou zařazeni jen ti soutěžící, kteří správně odpověděli na soutěžní otázku.

4.     Již jednou odeslanou odpověď na soutěž či soutěžní anketu nelze zpětně opravit.

5.     Soutěžit mohou občané a rezidenti České republiky a Slovenska.

6.     V soutěžích na webu SEVT.cz je vybrán vždy každý pětistý účastník soutěže, pokud není v soutěži zadáno jinak. V případě, že bude odpovědí méně než
1 500, bude vybrán každý dvoustý účastník soutěže.

7.     Výherce bude kontaktován společností SEVT na základě poskytnutých kontaktních údajů ve své odpovědi a bude s ním domluven způsob předání výhry.

8.     Při osobním předání výhry v sídle společnosti SEVT je výherce povinen potvrdit termín převzetí výhry do 14 dnů ode dne obdržení informačního e-mailu, který informuje o výsledku losování.

9.     V případě, že kontaktní údaje nebudou pravdivé či výherce nesplní podmínky soutěže, bude vybrán jiný výherce.

10.  Pokud výherce výhru do 14 dnů od prvního zaslání e-mailu nepotvrdí a nezašle povinné    korespondenční údaje k zaslání, bude vylosován náhradník. Pokud ani náhradník nebude reagovat na výhru do 14 dnů, cena tak následně propadá ve prospěch organizátora.

11.  Účastí v soutěži dáváte souhlas se zasíláním obchodních nabídek webu    Sevt.cz na e-mail uvedený ve formuláři ankety nebo soutěže.

12.   Každý soutěžící se může soutěže zúčastnit pouze jednou. Při porušení tohoto pravidla bude soutěžící vyřazen ze soutěže.