SEVTÍK POMÁHÁ

Sevtík

Pomáháme uskutečnit sen mnoha dětí a jejich rodičů. Děti si místo bezcílného bloudění po ulicích zasportují a rodiče nemusejí mít strach, že jejich dítě propadne závadným sídlištním partám a s tím souvisejícím negativním sociálním jevům.

Kromě dalších sponzorských aktivit, SEVT poskytuje držitelům karty člena SK Joudrs Praha slevu 10 % na nákup ve firemní prodejně v Pekařově ulici 4 v Praze 8 Bohnicích. Sleva se vztahuje na celý široký sortiment obchodu. Nakoupíte zde vše pro školáky, hračky, knihy, učebnice, potřeby do domácnosti a mnoho dalšího.

SK Joudrs Praha


SK Joudrs Praha

Softballový klub Joudrs Praha je největším klubem v České republice, počet jeho členů překročil v softballu nevídanou hranici 500. Svými sportovními úspěchy patří dlouhodobě mezi špičku nejen v České republice, ale i v Evropě. Od svého založení v roce 1997 získal řadu úspěchů ve všech věkových kategoriích. V extralize žen je v posledních 10 letech nejúspěšnějším českým klubem: vždy se probojoval do finále a 4x získal titul mistra ČR. Úspěchy sklízí i v evropských pohárech (2. místo na PVP 2013) a hráčky klubu tvoří základy reprezentačních výběrů všech věkových kategorií.

Softballový areál klubu při ZŠ Dolákova v Praze 8 – Bohnicích je považován za jeden z nejlepších v Evropě. K dispozici jsou 2 softballová hřiště s umělým osvětlením a tribunami pro 600 diváků, kompletním zázemím (clubhouse) s restaurací a šatnami, multifunkční hřiště s umělým povrchem. Díky tomu mohl klub pořádat vrcholné mezinárodní akce: PMEZ 2008, Mistrovství Evropy žen do 22 let 2010, Světový pohár mužů 2011, Mistrovství Evropy žen 2013. Ročně klub pořádá na 80 akcí a turnajů, jak venkovních, tak i halových.

Prioritou SK Joudrs Praha je práce s dětmi a mládeží, týmy klubu pokrývají všechny věkové kategorie dívek i chlapců. Již od 3 let mohou malí sportovci navštěvovat kroužek všeobecné sportovní přípravy s příznačným názvem Sportování pro nejmenší. Softballu se pak mohou věnovat od 6 let. Díky kvalifikovaným trenérům s reprezentační zkušeností a modernímu zázemím areálu je o členství v klubu mezi dětmi velký zájem. A v Joudrs jsou každému zájemci o softball dveře otevřené. Více informací o klubu i náborech můžete najít na www.joudrs.cz.
 


 
Nemocnice na Bulovce

Sevt v letošním roce poskytl finanční dar nemocnici Na Bulovce ve výši 60 000 Kč pro potřeby ortopedického oddělení.

 

Lékaři bez hranicJsme hrdými dárci a pravidelně podporujeme Lékaře bez hranic.