SEVT – tiskopisy, papírnictví, kancelářské potřeby s tradicí od roku 1954
Speciální letní nabídka pro všechny zaměstnance škol pouze od SEVT.cz!
Nevidíte-li obrázky, klikněte sem.

Vážení,

děkujeme Vám za spolupráci ve školním roce 2013/2014! Jistě byl pro Vás i tento školní rok náročný a už se těšíte, jak si zaslouženě odpočinete během letních prázdnin. Abychom Vám tento čas plný relaxace, výletů a jiných prázdninových aktivit ještě více zpříjemnili, máme pro Vás speciální nabídku, určenou všem zaměstnancům škol a všem rodičům jejich žáků.

Balíček, který jsmu zaslali poštou na adresu Vaší školy, obsahuje:

  1. Náš nový letní katalog SEVT.cz určený pro všechny zaměstnance Vaší školy.
  2. Speciální nabídku pouze pro zaměstnance Vaší školy na jejich osobní prázdninový nákup na www.sevt.cz. Prosím rozdejte zaměstnancům Vaší školy.
  3. Speciální nabídku pro všechny rodiče Vašich žáků na nákup nejen školních potřeb na www.sevt.cz. Prosím rozdejte žákům Vaší školy.
Náš internetový obchod SEVT.cz je jediným kompletním specialistou na vybavení a pomůcky pro školy. Avšak můžete u nás nakoupit nejenom školní a kancelářské potřeby a učebnice, ale také vše do domácnosti i pro zábavu pro celou rodinu nebo vybavit děti na letní tábor. Nabízíme Vám více než 30 000 položek skladem z kategorií knihy, hračky, filmy, domácí potřeby, výtvarná výchova, dekorace, potřeby pro miminka a mnoho dalšího. Prosím, podívejte se na náš aktuální sortiment na www.sevt.cz.

Nákup na www.sevt.cz je bezpečný a velmi jednoduchý!

Přejeme Vám úspěšné zvládnutí konce tohoto školního roku!

S přáním hezkého dne

Petr Mika
Manažer komunikace
pro individuální zákazníky

mail: mika@sevt.cz

  Ceny z této nabídky jsou včetně DPH. Akce platí do 30. 6. 2014 nebo do vyprodání zásob. Slevy se nesčítají. Vždy platí nejvyšší sleva. Změna cen je vyhrazena. Za případné chyby neručíme. Všechny obrázky jsou pouze ilustrační a vzhled produktů se může měnit.

Aktuální ceny jsou vždy uvedeny na www.sevt.cz. Tato akční nabídka je rozesílána registrovaným zákazníkům internetového obchodu www.sevt.cz.

V případě dotazů k tomuto obchodnímu sdělení nás neváhejte kontaktovat na e-mailové adrese objednavky@sevt.cz, volejte na tel. +420 283 090 325 nebo navštivte naše internetové stránky www.sevt.cz.
 
 

Na tento mail, prosím, neodpovídejte. V případě potřeby nás kontaktujte na e-mailovou adresu objednavky@sevt.cz.