SEVT – tiskopisy, papírnictví, kancelářské potřeby s tradicí od roku 1954
Využijte možnosti propagovat svoji školu - žákovské knížky s přítiskem
Nevidíte-li obrázky, klikněte sem.

Vážení učitelé,

Využijte možnosti propagovat svoji školu - žákovské knížky s přítiskem. Nabízíme možnost upravit si žákovskou knížku dle Vašich požadavků:

  • logo na obálce (jednobarevné i barevné)
  • úprava textu uvnitř žákovské knížky
  • přidání stránek v žákovské knížce
Žákovské knížky tiskneme na kvalitní křídový papír a mají unikátní tvar s kulatými rohy. Cena za úpravu je kalkulována podle objednaného množství a požadovaných úprav. Doporučené minimální množství je 500 kusů.

Pošlete nám logo na přítisk ve formátu .PDF (čím vyšší rozlišení obrázku, tím kvalitnější tisk) na e-mail: frysova@sevt.cz a my Vám pošleme navrhovanou úpravu ke korektuře. Pokud jste si již žákovské knížky s přítiskem v minulosti u nás objednávali, uveďte prosím skladové číslo SEVT, přidělené Vaší zakázce (92…).

Dodací lhůta: do 24. 8. 2014 (v případě objednání nejpozději do 30. 6. 2014).

S přáním hezkého dne

Jarmila Fryšová
produktový manažer tiskopisů

telefon: 283 090 339
mail: frysova@sevt.cz

  Ceny z této nabídky jsou včetně DPH. Akce platí do 30. 6. 2014 nebo do vyprodání zásob. Slevy se nesčítají. Vždy platí nejvyšší sleva. Změna cen je vyhrazena. Za případné chyby neručíme. Všechny obrázky jsou pouze ilustrační a vzhled produktů se může měnit.

Aktuální ceny jsou vždy uvedeny na www.sevt.cz. Tato akční nabídka je rozesílána registrovaným zákazníkům internetového obchodu www.sevt.cz.

V případě dotazů k tomuto obchodnímu sdělení nás neváhejte kontaktovat na e-mailové adrese objednavky@sevt.cz, volejte na tel. +420 283 090 325 nebo navštivte naše internetové stránky www.sevt.cz.
 
 

Na tento mail, prosím, neodpovídejte. V případě potřeby nás kontaktujte na e-mailovou adresu objednavky@sevt.cz.