Nakladatelství Fraus, s.r.o.

Nakladatelství Fraus je jedním z největších učebnicových nakladatelů v České republice. Patří také mezi největší propagátory zavádění nových výukových metod do škol v ČR. V produkci nakladatelství najdete i učebnice, které vycházejí vstříc školám se zájmem o alternativní postupy při výuce.
 
Stěžejní část sortimentu tvoří ucelené řady tištěných učebnic a vzdělávacích materiálů pro základní školy, víceletá gymnázia, střední a jazykové školy. Při vývoji učebnic se nakladatelství řídí filozofií, že učebnice není encyklopedie nebo „bible“, ze které se při hodině předčítá a kterou se děti učí nazpaměť. Moderní učebnice je vzdělávací materiál, který obsahuje také verifikované a pečlivě vybrané základní informace. Jeho druhou hlavní složkou je podpora moderních didaktických postupů. A právě didaktická složka odlišuje učebnici od materiálů, které může vytvořit jediný učitel nebo které lze najít na internetu.
Všechny učební materiály FRAUS, včetně pracovních sešitů získaly schvalovací doložku MŠMT.
 
V konkurenci předních tuzemských i evropských nakladatelů získalo nakladatelství Fraus řadu ocenění, a to především v zahraničí. Na každoročně konaném Frankfurtském knižním veletrhu, v jehož rámci probíhá soutěž o nejlepší evropskou učebnici (BELMA), ocenila porota složená z evropských odborníků už několik titulů nakladatelství. Naposledy v roce 2015 si z Frankfurtského knižního veletrhu přivezli zástupci nakladatelství zlatou medaili za učebnici Hudební výchovy pro 6. a 7. ročník ZŠ a odpovídající ročníky víceletých gymnázií.
 

Nejprodávanější produkty

65,00 Kč 65,00 Kč bez DPH
Matematika se Čtyřlístkem 4/1 - pracovní sešit

Matematika se Čtyřlístkem 4/1 - pracovní sešit

Pracovní sešity obsahují množství úloh k procvičení probíraného učiva

65,00 Kč 65,00 Kč bez DPH
Matematika se Čtyřlístkem 4/2 - pracovní sešit

Matematika se Čtyřlístkem 4/2 - pracovní sešit

Druhý díl pracovního sešitu je obohacen o vyjímatelný přehled učiva 4. ročníku.

Upřesnit výběr
Skrýt filtr