Kores Europe s.r.o.


Společnost Kores je tradiční rodinný podnik vyrábějící kancelářské a školní potřeby. Je na trhu od roku 1887, od této doby vyrábí a prodává produkty pod obchodní značkou Kores po celém světě. Společnost byla založena panem Wilhelmem Koreskou, nyní řídí společnost již čtvrtá generace z rodiny Koresků.

Sídlo společnosti je ve Vídni (Rakousko) a 2 hlavní výrobní závody jsou v Mexiku a v České republice.

Vizí Kores je podporovat tvůrčí procesy ve školách, domácnostech i kancelářích tím, že nabízí kvalitní a funkční produkty, které jsou přizpůsobeny potřebám koncového spotřebitele a zároveň ekologicky šetrné. Neustále pracuje na inovativních novinkách a kontinuálně zlepšuje produktové benefity a design. Cílem je získat a udržet si loajalitu a nadšení zákazníků.

I v roce 2018 společnost získala prestižní ocenění Superbrands Award 2018. Toto ocenění získala již v letech 2014, 2016 a 2017.
Mezi nejoblíbenější produkty můžeme zařadil Kores lepicí tyčinky v různých gramážích. Novinkou pro letošní rok 2018 je transparentní lepicí tyčinka a modelovací hmota MASI KOLOR.

Dále určitě v nabídce nepřehlédněte oblíbené produkty KORES jako Gumfix lepicí hmotu, popisovače na bílé tabule, či korekční strojek Roll on.
 

Nejprodávanější produkty

43,00 Kč 35,54 Kč bez DPH
Kores Gumfix lepicí hmota 50 g

Kores Gumfix lepicí hmota 50 g

84 ks předsekaných čtverečků, použití na hladké plochy, tapety, sklo, kov.

59,00 Kč 48,76 Kč bez DPH
Kores Lepicí tyčinka 40 g

Kores Lepicí tyčinka 40 g

Kvalitní lepidlo v tyčince od značky Kores

99,00 Kč 81,82 Kč bez DPH
Kores Trojhranné pastelky Kolores 24 barev + ořezávátko

Kores Trojhranné pastelky Kolores 24 barev + ořezávátko

Zářivé barvy díky vysokému obsahu pigmentu, tuha o průměru 3 mm.

Upřesnit výběr
Skrýt filtr