Knižní série Harry Hole od spisovatele Jo Nesboa

Pouze v SEVTu do 30. 4. 2018 získáte exkluzivní balíček knihy od Jo Nesboa s filmovou novinkou Sněhulák na DVD.

Stačí si jednoduše objednat jakoukoli knihu z níže uvedené nabídky a tento komplet dostanete od nás automaticky (platí pouze pro internetové objednávky). V nabídce naleznete všechny dostupné knihy ze série s Harry Holem v pevné (vázané) vazbě.

Film Sněhulák měl v ČR premiéru na podzim 2017 a nyní vychází jako novinka na DVD a Blu-ray.

Hlavní roli geniálního, přesto excentrického detektiva Harry Holea ztvárnil neměcký herec Michael Fassbender. S prvním sněhem je Harry Hole přivolán k případu zmizelé ženy, po níž zbyla jen šála obtočená kolem Sněhuláka postaveného před jejím domem. Společně s dopisem podepsaným "Sněhulák" dostává Hole i novou a neméně tajemnou kolegyni Katrine Bratt (Rebecca Ferguson). Během pátrání se začnou odkrývat nejen tajemství zvláštního zmizení, ale i samotné Katrine, která má s případem společného víc, než kdo tušil. Harry Hole tak bude muset více než kdy jindy dokázat, co v něm skutečně je...

Užijte si s námi tento jedinečný exkluzivní komplet za cenu pouze knihy.  
 

Nejprodávanější produkty

399,00 Kč 362,73 Kč bez DPH
Syn

Syn

Exkluzivně k této knize od nás až do 30. 4. 2018 dostanete film Sněhulák na DVD

399,00 Kč 362,73 Kč bez DPH
Žízeň

Žízeň

Exkluzivně k této knize od nás až do 30. 4. 2018 dostanete film Sněhulák na DVD. 11. díl detektivní série plný nečekaných zvratů, Harryho sarkastických poznámek a svérázného chování.

399,00 Kč 362,73 Kč bez DPH
Levhart

Levhart

Exkluzivně k této knize od nás až do 30. 4. 2018 dostanete film Sněhulák na DVD. Harry Hole sleduje stopy záhadných vražd přes sněžné pláně Norska až na černý kontinent. A jde při tom o život.

Upřesnit výběr
Skrýt filtr