Herlitz spol.s r.o.

Německá společnost Herlitz je světovým výrobcem školních a kancelářských potřeb, která vyniká díky své kvalitě. Velmi známá a oblíbená v českých podmínkách je řada psacích potřeb my.pen, řada batohů be.bag či řada aktovek, která obsahuje 6 různých modelů tak, aby si každý školák našel svou dokonalou školní aktovku.
 
Řada školních aktovek Herlitz se dělí na Motion, Flexi, Midi, Loop, Smart a Bliss. Tyto aktovky splňují nejpřísnější kritéria bezpečnosti a pohodlí školáka. Samozřejmostí jsou ergonomicky tvarovaná záda včetně prodyšného polstrování, duální nastavení ramenných popruhů, nastavitelný hrudní pás, reflexní materiály ze všech stran aktovek, magnetické zámky, integrovaná odrazka v magnetickém zámku, voděodolná impregnace, stabilní dno, inteligentní členění aktovky apod.
 
Školní batohy Herlitz be.bag se nesou ve stejné kvalitě jako aktovky, jen s tím rozdílem, že nedisponují takovou širokou škálou motivů.
 
Řada školní kolekce Herlitz my.pen je inspirovaná vždy aktuálními módními trendy a barvami. Všechny potřeby pro psaní a kreslení řady my.pen byly vyvinuty znamenitými designéry a každý uživatel tu podle svého vkusu najde svůj oblíbený produkt.
 

Nejprodávanější produkty

4,90 Kč 4,05 Kč bez DPH
Herlitz Obal na sešit A5 průhledný 90 my - bezbarvý

Herlitz Obal na sešit A5 průhledný 90 my - bezbarvý

pevný obal na sešity a učebnice, 1 ks

1 690,00 Kč 1 396,69 Kč bez DPH
1 149,00 Kč 949,59 Kč bez DPH
Školní batoh Ultimate Herlitz - Dino

Školní batoh Ultimate Herlitz - Dino

Předplacená SIM karta ZDARMA

Upřesnit výběr
Skrýt filtr