Hape

Dřevěné hry a hračky z produkce HAPE Vás jednoduše ohromí. Prvotřídní kvalita, krásná barevnost spojená s nápaditostí a detaily, které děti objevují při hraní.

V České republice tato prémiová značka není zase až tak známá, ačkoli se jedná o největšího světové výrobce dřevěných hraček. HAPE vyrábí hlavně z přírodních materiálů. Dřevěné a bambusové hračky jsou ceněné speciálním vlastnostem tohoto materiálu i pro jeho obnovitelnost jakožto zdroje. Plastové součástky (například u hraček na písek) jsou neuvěřitelné odolné. Splňují přísné zátěžové Navíc i u těchto hraček najdeme inovativní funkce a nápaditost, které u jiných výrobců nebývají.

Od začátku celého procesu navrhování – výrobu – logistiku – až po konečné rozbalení výrobku ve školách, školkách a domácnostech – HAPE myslí na zodpovědnou ekologii a výrobu z udržitelných materiálů.

Každý produkt, každá hračka pro děti je vyvíjena pro zvýšení rozvojových schopností dítěte. Ani jazyk, ani kultura, ani pohlaví nebrání užití si tyto produkty naplno. Pro děti je HAPE velký svět zábavy – pro rodiče a pedagogy zase úžasná pomůcka pro sociální, smyslové a emocionální dovednosti dětí. Použití čistě přírodních materiálů (včetně nátěrů na bázi vody) činí z každé hračky HAPE takovou hračku, kterou budou děti milovat a rodiče ji důvěřovat.


 

Nejprodávanější produkty

899,00 Kč 742,98 Kč bez DPH
Vláčkodráha - Dinosauři

Vláčkodráha - Dinosauři

Prozkoumejte prehistorický svět s touto úžasnou dinosauří vlakovou soupravou!

579,00 Kč 478,51 Kč bez DPH
Magnetický kufřík s tvary

Magnetický kufřík s tvary

Nechte se unést svou kreativitou s tímto fantastickým magnetickým kufříkem.

449,00 Kč 371,07 Kč bez DPH
Puzzle - Magický les, délka 1,5 m

Puzzle - Magický les, délka 1,5 m

Zabavte své ratolesti na celé hodiny, když znovu a znovu skládají toto puzzle s květinovou vílou, jednorožci a trolly.

Upřesnit výběr
Skrýt filtr