Vážení zákazníci,

využíváte rádi osobní odběr na prodejně ?

Připravili jsme pro Vás nové výdejní místa na pobočkách Zásilkovny. Cena za vyzvednutí zboží při objednávce do 1500 Kč činí 49 Kč při platbě předem i na dobírku. V případě objednávky nad 1 500 Kč je osobní odběr zdarma. O tom, že zboží je připraveno k odběru, Vás Zásilkovna neprodleně informuje e-mailem a SMS zprávou. Služby Zásilkovny nelze použít  k vyzvedávání zásilek pro školy, úřady, státní instituce a v případě, že využíváte náhradní plnění.  
Co jsou výdejní místa Zásilkovna 

Zásilkovna je samostaná na Sevtu nezávislá výdejní a přepravní společnost, která zajišťuje pro eshopy osobní odběry zásilek.
Pobočky Zásilkovny nejsou našimi vlastními prodejnami, ale pouze výdejní místa zásilek.
Služby Zásilkovny nelze použít  k vyzvedávání zásilek pro školy, úřady, státní instituce a v případě, že využíváte náhradní plnění.


Maximální rozměry zásilky:
 
V případě překročení rozměrů zásilky součet tří stran 120 cm (např zásilka o rozměrech 50×40×30) si SEVT.cz vyhrazuje právo na změnu dopravce.
                                                   

Cena za poskytnuté služby:
  • objednávky    do 1 500 Kč - činí 49 Kč při platbě na dobírku, kartou  i předem na účet- poplatek je zahrnut v ceně zásilky
  • objednávky  nad  1 500 Kč - jsou ZDARMA - poplatek za zásilku hradí SEVT.cz

Na pobočkách Zásilkovny můžete platit v hotovosti.Doba dodání:

V případě objednávky vytvořené v pracovní den, bude objednávka připravena na kterékoliv pobočce nejpozději do 3 pracovních dnů. O tom, že zboží je připraveno k odběru, Vás Uloženka informuje e-mailem a SMS zprávou.Doba uložení:

Zásilka je na Zásilkovna.cz uložena po dobu 7 kalendářních dnů. O uložení zásilky na pobočce Zásilkovny je zákazník informován mailem a sms zprávou. 3 dny před ukončením úložní doby je zákazník opět mailem upozorněn na nevyzvednutou zásilku. Úložní dobu lze jednorázově, po telefonické či mailové dohodě s Zásilkovnou prodloužit až o další 3 kalendářní dny.


Všeobecné obchodní podmínky:

VOP Zásilkovny si můžete přečíst zde. Zpět na hlavní stránku