Sylvanian families

Lidé z celého světa milují Sylvanian Families již od roku 1985. Je to řada hraček vyrobena s nostalgickým nádechem, která přitahuje lidi různých věkových skupin.

Je postavena na 3 konceptech: příroda, rodina a láska a na tomto základě si může dítě rozvíjet sílu představivosti a učit se pečovat a sdílet společně všechny pocity. Sylvanian Families je tady od toho, aby v dětech rozvíjela klíčové sociální dovednosti
 
Všechny rodiny bydlí v Sylvanian vesničce, kde všechny těší žít v blízkosti přírody .Nabízí spoustu herních možností a činností, které se mohou objevovat v různých herních vzorech. Děti si tak můžou vytvářet své vlastní příběhy.

K dispozici je řada domů, obchodů, nábytku a doplňků, a každé z nich jsou vyrobeny do nejmenších detailů. Každá postava má milý, jedinečný výraz, dobrý tvar a velikost. Semišem potažená figurka při doteku umocňuje v dětech pocit jemnosti vzhledu.

Hrací hodnota

Sylvanian Families je "evergreenová" hračka. Oslovuje širokou skupinu holčiček a nabízí spoustu možností a rozmanitých situací jako u hry s panenkami, zdobení domů, sestavování nábytku , a převlékání . Neexistují žádná pravidla , která by dětem bránil vytvářet si své vlastní příběhy.
 

Nejprodávanější produkty

1 549,00 Kč 1 280,17 Kč bez DPH
1 199,00 Kč 990,91 Kč bez DPH
Upřesnit výběr
Skrýt filtr

Celkem 153 položek