SEVT – tiskopisy, papírnictví, kancelářské potřeby s tradicí od roku 1954
Vychází nový KATALOG UČEBNIC pro ZŠ - nabízíme kompletní sortiment, množstevní slevy, náhradní plnění a rychlé dodání
Nevidíte-li obrázky, klikněte sem.

Vážení učitelé,

v nejbližších dnech Vám zašleme poštou nový KATALOG UČEBNIC pro ZŠ na rok 2014/2015.

Katalog obsahuje kompletní nabídku učebnic pro základní školy od všech nakladatelů. Přehlednou formou usnadňuje orientaci v nabídce a vyhledání učebnic podle jednotlivých předmětů, ročníků ZŠ a nakladatelů.

Katalog zašleme všem základním školám nejpozději do konce dubna poštou zdarma. Pokud jste katalog dosud neobdrželi nebo požadujete více výtisků, napište si o ně na adresu objednavky@sevt.cz. Katalog najdete i na stránkách www.sevt.cz v sekci Ke stažení.

Na učebnice poskytujeme školám standardně slevu minimálně 7 %. Při větších odběrech je možné domluvit individuálně vyšší množstevní slevu. Poskytujeme náhradní plnění. Rychlé dodání a poradenský servis je samozřejmostí.

  • Napiště si o katalog: objednavky@sevt.cz.
  • Katalog si stáhněte zde
  • Rádi Vám poradíme v našem zákaznickém centru nebo kontaktujte přímo produktovou manažerku učebnic, paní Martinu Skurčákovou

S přáním hezkého dne

Martina Skurčáková
produktový manažer učebnic

telefon: 283 090 353
mail: skurcakova@sevt.cz

 Katalog učebnic pro ZŠ ke stažení: Kontakt
kupní smlouva Katalog učebnic pro ZŠ Kupní smlouva V případě dalších dotazů kontaktujte naše zákaznické oddělení:
283 090 354, 283 090 332
 
  Ceny z této nabídky jsou včetně DPH. Akce platí do 5. 5. 2014 nebo do vyprodání zásob. Slevy se nesčítají. Vždy platí nejvyšší sleva. Změna cen je vyhrazena. Za případné chyby neručíme. Všechny obrázky jsou pouze ilustrační a vzhled produktů se může měnit.

Aktuální ceny jsou vždy uvedeny na www.sevt.cz. Tato akční nabídka je rozesílána registrovaným zákazníkům internetového obchodu www.sevt.cz.

V případě dotazů k tomuto obchodnímu sdělení nás neváhejte kontaktovat na e-mailové adrese objednavky@sevt.cz, volejte na tel. +420 283 090 325 nebo navštivte naše internetové stránky www.sevt.cz.
 
 

Na tento mail, prosím, neodpovídejte. V případě potřeby nás kontaktujte na e-mailovou adresu objednavky@sevt.cz.