Vyrobte si krásné velikonoční přáníčko, kterým můžete udělat radost svým blízkým. 

Co budeme potřebovat:
 
 
1. Na tvrdší papír narazítkujeme vedle sebe motiv trávy (v délce cca 30 cm a výšku zvolte podle toho jak chcete přání vysoké).2. Vystřihneme, nebo vyřežeme skalpelem krátkými tahy vždy do špičky. TIP: skalpelem je to jednodušší než vystřihování. Přeložíme na stejné třetiny.

 

3. Na jiný kousek papíru narazítkujeme opět trávu a vystřihneme nebo vyřežeme. To bude naše šablona.4. Základ přání „zatónujeme“ houbičkou namočenou v zelené barvě (použijeme barvu v inkoustovém polštářku).5. Na plochu dáme vystřiženou šablonu trávy a stínujte „trsy trávy“.6. Dekorujeme obě strany, můžeme střídat dekor trávy a šablon.

 

7. Na tvrdší papír narazítkujeme vejce, zajíčky a další jarní dekorace, které chceme použít. Aby přání zůstalo „přírodní“, použijte hnědý razítkovací polštářek na zajíčky a barevný na vajíčka.

 

8. Vajíčka, zajíčky a beránka jemně zatónujte houbičkou a přilepte do trávy tak, aby na sebe pěkně navazovali při skládání. Nezapomeňte zabarvit i zadní stranu nalepených dekorací. Šablonu trávy použijte jako motiv na hlavní stranu. Zajíčka nalepte na 3D čtverečky.