Články

21.4.2015

Jak si udržet čistý a přehledný pracovní prostor v kanceláři

Jak si udržet čistý a přehledný pracovní prostor v kanceláři

V dnešní době pracujeme téměř všichni u pracovního stolu. Ale mnozí z nás mají problémy s jeho správnou organizací, někteří na něm dokonce kupí zbytečnosti. Teď na jaře je ideální doba se zbavit nepořádku a všem potřebným věcem najít takové místo, abyste nic nemuseli hledat. Přečtěte si naše tipy, ušetří vám spoustu času a bude se vám lépe pracovat.

14.11.2014

Jak vybrat dárky pro celou rodinu se stovkou zajímavých tipů

Jak vybrat dárky pro celou rodinu se stovkou zajímavých tipů

Vybírat vánoční dárky může pro někoho znamenat velkou radost, pro jiného je to za trest. Někdy si nevíme rady, co pořídit třeba dospívajícímu klukovi, jiní si lámou hlavu nad dárkem pro dědečka. Přinášíme vám pár tipů na dárky, které zaručeně potěší. Poprosili jsme také kolegy, aby se s námi podělili o svoje nápady. Ty najdete pod jednotlivými odstavci.

14.11.2014

10 prověřených dětských knih

Hledáte zajímavé čtení pro děti? Přinášíme vám 10 skvělých tipů!

V poslední době vychází stále více knih pro děti a mládež. Najdeme mezi nimi mnoho pěkných knih, ale jak poznat kvalitní knihu? V našem výběru najdete prověřené knihy, které doporučují knihovníci, pedagogové a také samy děti.

14.11.2014

Hračky pro nejmenší děti podle věku - chytrý přehled

Hračky pro nejmenší děti podle věku - chytrý přehled

Čekáte miminko? Potřebujete nějakou hračku vhodnou pro vašeho kojence nebo batole? Poradíme vám, které hračky jsou ty nejlepší! V našem přehledu si vyberete oblíbené hračky podle věku dítěte! Hračky jsou důležité pro tělesný i psychický vývoj dítěte, pro jejich myšlení i představivost. Zdokonalují si s nimi jemnou motoriku. Děti se s hračkami učí soustředit, rozvíjet fantazii a řešit problémy. Nepodceňujte jejich význam!

18.4.2014

Leváci - připravte je do školy

Leváci- pořiďte jim vhodnou výbavu do školy

Připravte své děti- leváky na školní docházku. Kupte jim speciální pomůcky, s nimiž se nebudou trápit při psaní, rýsování, ani stříhání.

16.4.2014

9× velikonoční dekorace

9× velikonoční dekorace

VelikonoceVelikonoce za dveřmi! My samozřejmě prožíváme Velikonoce také a podělíme se s vámi o nejlepší tipy. Nebude chybět ani velikonoční zajíček.

Víte, že Velikonoce jsou nejvýznamnějším křesťanským svátkem?

Jejich datum je pohyblivý, připadá vždy na neděli po prvním jarním úplňku. K Velikonocům neodmyslitelně patří zelená tráva, kočičky, březové větvičky, pomlázka, beránek a samozřejmě malovaná vejce.

11.4.2014

Tvořivá magnetická stavebnice Magformers

Magformers

Jestli jste se ještě nesetkali s magnetickou stavebnicí Magformers, tak věřte, že vás určitě dostane! S touhle stavebnicí si vyhraje každé dítě… i rodič. Vaše děti nepotřebují tisíce aut a panenek, sami si přiznejte, že kolikrát utrácíte za zbytečnosti, které se povalují někde pod postelí, protože si s nimi nikdo nehraje. S Magformers se vám nic takového nestane, tahle hračka zaujme na první pohled.

26.3.2014

LEGO - stavebnice, která rozvíjí jemnou motoriku

Stavebnice, která má nekonečné možnosti

Velmi populární stavebnici Lego zná prakticky každý. Je to univerzální hračka, oblíbená u všech věkových kategorií, u holek i kluků. Kostky Lega do sebe navzájem zapadají a lze z nich postavit cokoli. K základním kostkám pak můžete přidat ještě různé figurky, zvířátka a podobně.

17.3.2014

Logické hry SMART

Proč právě logické hry SMART?

 Logické hry SMART jsou zajímavou pomůckou pro vaše ratolesti. Jedná se o hlavolamy pro jednoho hráče. Děti si s nimi procvičí paměť a prostorovou představivost. Zdokonalují své logické myšlení, snaží se hledat nové postupy. Hry SMART rozvíjí jejich mysl, nutí ke koncentraci a plánování, zároveň si zvykají udržet pozornost déle.

Jedna taková hra může trvat několik minut, ale i několik hodin. Některé hry jsou již pro děti od 3 let, maximální věk není limitován, rád si zahraje i dospělý.

Všechny hry ze série SMART vynikají zejména zajímavými herními mechanismy, kvalitním provedením herního materiálu a také krásným grafickým zpracováním. Na krabici každé SMART hry najdete červené logo, na němž je napsaný počet rébusů i jejich obtížnost. Ačkoli jsou hry vytvořeny pro jednoho hráče, určitě se do jedné hry může zapojit více dětí, nebo celá rodina.

17.3.2014

Vzdělávací hry od firmy Alexander

Pexeso pro uši

Ještě jste neslyšeli o pexesu pro uši? Pak věřte, že zaujme nejen vaše děti! I vy se při něm pobavíte a možná i trochu zapotíte. Určitě totiž budete chtít vyhrát.